ImagineImagine

Cerere Helper / Admin - w0nderful JR.

Încuiat
Avatar utilizator
reflexxz
Helper
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Oct 05, 2024 1:49 pm
Romania

Cerere Helper / Admin - w0nderful JR.

Nickname: w0nderful jr. (Stefan)
Discord: rfx.6969
Nume server/ip: cs2.fangames.ro:27015
Varsta: 13
Vechime pe forum: (2 luni): 0
Ore jucate pe server (minim 30): 2 hours, 41 minutes pe fangames
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): pe contul nou 60 , pe contul cu VAC - BAN 194


Cont free sau cumpărat (PRIME): contul nou free , contul cu VAC - BAN cu prime
Puncte obținute pe forum (minim 500): 50
Interviu (prin voce pe discord): Da

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): FANGAMES
SteamID: 76561199772715378
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199772715378/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): 2
Detalii: Salut! Ma cheama Stefan am 13 ani si as dori sa devin staff pe acest server unde sunt oameni de treaba si fara hackeri pentru ca sunt destul de activ pe acest server. Pasiunea mea este fotbalul si sportul pentru ca la sport ma relaxez. Sper sa fi acceptat.
Absenta de pe forum de maxim 7 zile, gradul se dezactiveaza automat: Accept
Avatar utilizator
V1[m]eR
Mesaje: 11
Membru din: Dum Apr 21, 2024 10:28 pm
Romania

Re: Cerere Helper / Admin - w0nderful JR.

Salut, Stefan.

Am citit cererea ta și am analizat informațiile pe care le-ai oferit. Din păcate, sunt câteva aspecte esențiale care nu îndeplinesc cerințele necesare pentru a deveni helper pe server.

Puncte pozitive:

Ai arătat dorința de a te implica în comunitate și ai menționat că îți place să fii activ pe server.
Apreciez faptul că ești deschis să participi la un interviu vocal pe Discord, ceea ce arată o atitudine pozitivă.
Puncte negative:

Orele de joc pe server sunt foarte reduse (doar 2 ore și 41 de minute), mult sub minimul necesar de 30 de ore. Acesta este un criteriu important care arată implicarea ta în server.
Contul tău actual este free, iar contul cu VAC-BAN ridică întrebări cu privire la trecutul tău în comunitatea de gaming. Un astfel de incident poate afecta încrederea în tine ca membru staff.
Punctele obținute pe forum sunt foarte puține (50 în loc de 500 minim), ceea ce înseamnă că nu ai avut o activitate suficient de consistentă pe forum.
Experiența anterioară în administrare este redusă (2/10), iar pentru a gestiona o poziție de staff pe un server, este nevoie de o pregătire mai solidă.
Având în vedere toate aceste aspecte, din păcate trebuie să ofer un Contra pentru cererea ta. Te încurajez să acumulezi mai multe ore pe server, să fii mai activ pe forum și să demonstrezi că îți poți construi o reputație pozitivă, fără incidente legate de conturi cu VAC-BAN. Poți reveni cu o nouă cerere atunci când îndeplinești aceste condiții.

CONTRA
Avatar utilizator
skad
Admin
Mesaje: 13
Membru din: Joi Sep 19, 2024 6:09 am
Belgium

Re: Cerere Helper / Admin - w0nderful JR.

Salut, w0nderful jr!

Ma bucur si iti apreciez dorinta de a te alatura staff-ului FANGAMES, iar ulterior, in a ajuta comunitatea.

Dupa o analizare a cererii tale, orele tale de pe server, dar cat si de pe steam, sunt destul de joase, ceea ce indica ca nu ai o experienta ridicata, dar pot spune ca, personal, te-am vazut de cateva ori pe server, pari o persoana de treaba, continua in acest fel!
Experienta ta anterioara ca admin, iar mica problema legata de contul tau 'main', sunt doua puncte destul de negative, dar pe partea de experienta, aceasta se poate aduna, dar si a fii imbunatatita.

Din partea mea, din pacate ai un CONTRA, dar nu te lasa descurajat!

Cu o activitate marita pe server, cat si pe forum, cum a fost precizat anterior de colegul meu din staff, cererea ta va fii mult mai apreciata!
Avatar utilizator
hardwell
Owner
Mesaje: 42
Membru din: Joi Sep 05, 2024 4:25 pm
Localitate: Tokyo
Japan

Re: Cerere Helper / Admin - w0nderful JR.

Salut, Stefan.


Sa vorbim despre activitatea si orele tale, le-am verificat pe ambele si consider ca momentan nu este suficient pentru a te putea alatura staff-ului cel putin nu acum, comportamentul tau pe server pare unul destul de ok, atat cat am vazut eu, mi-ar fi placut sa faci upgrade la statutul de prime pe counter, asta ar fi oferit un plus de incredere. Din pacate asta va trebui sa da un raspus negativ, dar nu te desucraja si incearca sa iti maresti activitatea.


Contra.
Avatar utilizator
denis.
Co-Fondator
Mesaje: 57
Membru din: Mar Ian 30, 2024 9:50 pm
Romania

Re: Cerere Helper / Admin - w0nderful JR.

In urma numeroaselor raspunsuri negative pe care le-ai primit la cererea depusa rezultatul este :
 ! Mesaj de la: denis.
Raspuns cerere : RESPINSA !
Încuiat