ImagineImagine

Cerere Helper - Dragos

Încuiat
Avatar utilizator
Dragosel
Admin
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Sep 21, 2024 6:17 pm
Romania

Cerere Helper - Dragos

Nickname:Dragos
Discord:dragos3353
Nume server/ip:cs2.fangames.ro
Varsta:14
Vechime pe forum: (2 luni):0
Ore jucate pe server (minim 30):5 ore pe fangames si 13 ore pe csgoromania
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public):1278 ore
Cont free sau cumpărat (PRIME): Prime
Puncte obținute pe forum (minim 500):
Interviu (prin voce pe discord):Da

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):FANGAMES
SteamID:76561199016900785
Link catre profilul tau de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199016900785/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10):5
Detalii:Mi-as dori sa devin un helper ca sa ajut serverul cat si persoanele de pe el deoarece sunt forte multe persoane care folosesc cheaturi sau persoane care se injura pe server
Absenta de pe forum de maxim 7 zile, gradul se dezactiveaza automat: accept
Avatar utilizator
hardwell
Owner
Mesaje: 42
Membru din: Joi Sep 05, 2024 4:25 pm
Localitate: Tokyo
Japan

Re: Cerere Helper - Dragos

Salut, Dragos.


Sa vorbim de activitatea ta, eu unul te-am vazut atat pe discord cat si pe ambele servere ai o activitate decenta avand in vedere ca ai varsta de 14 ani si probabil scoala nu iti permite sa iti dedici mai mult timp calculatorului. Comportamentul tau e unul ok, te-am vazut un baiat la locul tau si respectuos, mi-ar fi placut sa fi putin mai social sa comunci mai mult. Cererea mi-ar fi placut s-o dezvolti mai mult la experienta ai pus "5", acolo mi-ar placea sa fi spus pe ce joc ai activat ca admin, unde ai "dobandit" aceea experienta sa ne dai cateva detalii despre asta, si eventual cateva detalii despre tine. Per total cererea este una "decenta", avand in vedere ca am acordat o sansa si unor cereri mai putin dezvoltate si cu mai putina implicare, raspunsul meu va fi unul pozitiv.


PRO.
Avatar utilizator
skad
Admin
Mesaje: 13
Membru din: Joi Sep 19, 2024 6:09 am
Belgium

Re: Cerere Helper - Dragos

Salut Dragos.

Te vad destul de des pe server, comportamentul tau este unul decent, cu mici opriri pe aici, si pe acolo, insa toti avem anumite momente mai joase, cu putina atentie si control va fi okay. Pe CS2 ai un numar de ore ridicat, insa numarul de ore pe server, nu atat de mare, insa la activitatea care o ai sunt mai mult ca sigur ca le vei face imediat. Experienta ta anterioara ca admin poate sa para ca un punct negativ, insa eu sunt de parere ca trebuie acordata o sansa pentru a putea castiga mai multa experienta.

In concluzie, avand in vedere ca vrei sa te implici in a ajuta comunitatea FanGames, cu toate cele spuse anterior, din partea mea ai un PRO.

Mi-ar face placere sa facem o cunostinta mai detaliata pe server!
Avatar utilizator
Pustiu5star
Helper
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Sep 14, 2024 10:11 pm
Romania

Re: Cerere Helper - Dragos

Salut Dragos ,te vad un baietel destul de capabil si destul de activ din partea mea ai un da !
PRO
Avatar utilizator
50leima
Admin
Mesaje: 13
Membru din: Joi Sep 05, 2024 10:31 pm
Romania

Re: Cerere Helper - Dragos

Salut, Dragos.



Pari un tip de treaba. Te am vazut de cateva ori pe server dar si pe voice pe discord. Iti urez succes si poate ne vom cunoaste pe viitor,



De la mn ai un PRO.
Avatar utilizator
hardwell
Owner
Mesaje: 42
Membru din: Joi Sep 05, 2024 4:25 pm
Localitate: Tokyo
Japan

Re: Cerere Helper - Dragos

Salut, Dragos.



Avand in vedere raspunsurile pozitive oferite de colegi mei, am decis impreuna sa iti oferim o sansa.


Te rog sa ma contactezi pentru a stabili o data si o ora, pentru un scurt pc-check.


Cerere Acceptata.




Pentru detalii suplimentare: https://discord.gg/AxjahVKyDG
Grup de steam: https://steamcommunity.com/groups/csgoromania-ro
Avatar utilizator
hardwell
Owner
Mesaje: 42
Membru din: Joi Sep 05, 2024 4:25 pm
Localitate: Tokyo
Japan

Re: Cerere Helper - Dragos

Felicitari Dragos, ai promovat interviul acum faci parte din staff-ul serverului FanGames.

In scurt timp, o sa ti-se acorde gradul pe forum respectiv server.
Sn1per
Fondator
Mesaje: 86
Membru din: Dum Apr 18, 2021 1:45 pm
3
Romania

Re: Cerere Helper - Dragos

Helper activat.
Avatar utilizator
denis.
Co-Fondator
Mesaje: 57
Membru din: Mar Ian 30, 2024 9:50 pm
Romania

Re: Cerere Helper - Dragos

Avansat la ADMIN !
Încuiat